Donica drewniana kwadrat 9075 - 60x60 cm.

Fotografie

Kwadratowa duża drewniana donica. Donica gładka, strugana i szlifowana, utrzymana w naturalnej kolorystyce (nie została pomalowana). W całości została wykonana z drewna impregnowanego, dzięki czemu znakomicie sprawdzi się jako donica całoroczna. Posiada bardzo solidną konstrukcję. Prosta forma sześcianu. Nadaje się do bezpośrednich nasadzeń.
Donica będzie piękną i praktyczną ozdobą każdego ogrodu. Bardzo dobrze będą się w niej prezentowały zarówno rośliny sezonowe, byliny, jak i te większe: krzewy, thuje, cisy, drzewka liściaste. Dzięki drewnu, z którego została wykonana, będzie pasowała do każdej przestrzeni wprowadzając naturalne i ciepłe akcenty.

Wymiary:
podstawa: 60x60 cm,
wysokość: 45 cm.


Zobacz też:


Parametry produktu
  • ID PRODUKTU: 9075
  • Cena: 119 zł
  • Dostępność: Dostępne 9 egz.
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.