Kula LED 13803 - średnica 40 cm

Fotografie

Designerska podświetlana kula LED. Prosta, klasyczna forma w połączeniu z nowatorską formułą zwróci na siebie uwagę w każdym wnętrzu! Produkt bardzo wytrzymały, bowiem wytworzony z najwyższej jakości polietylenu.
Kula w komplecie z kablem i pilotem. Zawiera w środku akumulator, więc po naładowaniu można kabel odłączyć i stawiać ją w dowolnym miejscu.
Za pomocą pilota wybieramy kolor (16 kolorów do wyboru!), intensywność światła oraz tryb świecenia (5 do wyboru!). Można ustawić światło stałe lub wybrać opcję naprzemiennego świecenia po sobie wszystkich 16 kolorów. Mogą zmieniać się one szybko lub wolno. Mogą rozjaśniać się w trakcie zmiany lub ściemniać. Wszystko zależy od naszego nastroju i wyobraźni.
Kula LED może stać się ozdobą domu, restauracji, biura . Można ją po naładowaniu wynieść na taras czy ogród.
Doskonały pomysł na nieszablonowy prezent!

Wymiary:
średnica 40 cm


Zobacz też:


Parametry produktu
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.