Doniczki-poznan.pl

Fontanna pokojowa 3 misy 11509 - 14x17x27 cm

Fotografie

Piękna fontanna pokojowa utrzymana w naturalnej, brązowej kolorystyce z materiału imitującego piaskowiec. Forma trzech mis ułożonych jedna pod drugą, z których woda z cichym pluskiem swobodnie przelewa się od najmniejszej do największej. Pojemniki podświetlone są białymi diodami Led, dzięki czemu woda pięknie się mieni i połyskuje.
Fontanna umieszczona jest na kwadratowym pojemniku, w którym ukryta jest niewielka pompka, dzięki której woda jest pompowana do ujścia. Obieg wody jest zamknięty, a pobór mocy niezwykle mały.
Fontanny domowe służą nie tylko jako oryginalna ozdoba, ale też jako nawilżacz powietrza.
Fontanna pokojowa jest niezwykle efektowną ozdobą samą w sobie. Pasuje zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych, wprowadzi niepowtarzalną atmosferę. Szum wody działa relaksująco, kojąco, wspaniale się przy niej wypoczywa. Świetnie też się sprawdzi jako dekoracja tarasu. Może stanowić ozdobę wnętrz hotelowych, restauracji, SPA, czy prywatnych domów. Doskonały pomysł na prezent.

Wymiary:
szerokość: 14 cm,
długość: 17 cm,
wysokość: 27 cm.


Zobacz też:


Parametry produktu
  • ID PRODUKTU: 11509
  • Cena: 169 zł
  • Dostępność: ostatnie 1 egz.
Możesz dodać tę pozycję do swojej listy życzeń i wysłać do nas jako swoje zamówienie.

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.