Szara ławeczka ogrodowa z drewna egoztycznego 11156

Fotografie

Ławeczka ogrodowa wykonana z drewna Meranti. Prosta, klasyczna forma w nietypowym szarym kolorze zwraca na siebie uwagę. Oryginalny sposób wykończenia uzyskany poprzez efekt postarzania faktury drewna nadaje tej ławce wyjątkowy charakter. Delikatna, estetyczna, wygodna - ten model wszędzie się sprawdzi.

Ławka została wykonana z drewna Meranti. Drzewo to występuje głównie w Malezji i Indonezji. Drewno Meranti ma mniejszą kurczliwość od drewna sosnowego (prawie nie pracuje), dlatego woda nie powoduje jego odkształcania. Dzięki jednolitej budowie, meranti świetnie chłonie farbę i lakiery.

Drewniane meble ogrodowe są preferowane przez osoby, które cenią prostotę, wygodę i klasyczną elegancję. Są również cenione przez miłośników ekologii - drewno łatwo ulega biodegradacji. Drewniane meble są uniwersalne i pasują praktycznie do każdego otoczenia. Dobrze wyglądają zarówno w tradycyjnych ogrodach z dużymi, starymi drzewami, jak i w nowoczesnych, z dużą ilością kamieni i okiełznaną formą roślinności.
Drewniane meble ogrodowe świetnie sprawdzą się także w przestrzeni publicznej.

Wymiary ławki:
Szerokość zewnętrzna: 121 cm
Szerokość wewnętrzna siedziska: 110 cm
Głębokość siedziska: 40 cm
Wysokość oparcia: 49 cm
Wysokość całkowita: 94,5 cm

Cena: 549 zł

Parametry produktu
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.