Donica metalowa kwadratowa miedziana s/2 7025 - 46x46x97 cm.

Fotografie

Bardzo duża i wysoka donica metalowa kwadratowa w kolorze miedzi. Interesujący kształt oraz nietypowy wysoki rant to atuty tej donicy. Prosta, uniwersalna forma połączona z nowoczesnym materiałem.
Donica typowo wewnętrzna. Idealnie nadaje się do nowoczesnych aranżacji.Świetnie będzie pasowała do pomieszczeń publicznych: biur, restauracji, przychodni.
Donica nie posiada otworu, można je traktować jako osłonkę lub uprawiać rośliny z zastosowaniem drenażu w postaci np. keramzytu.

Wymiary:
długość: 46 cm,
szerokość: 46 cm,
wysokość: 97 cm.


Zobacz też:


Parametry produktu
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.