Donica drewniana sześciokąt 9049 - średnica 80 cm

Fotografie

Duża drewniana donica w kształcie sześciokąta. Posiada bardzo solidną konstrukcję. Donica gładka, strugana i szlifowana. W całości została wykonana z drewna impregnowanego, dzięki czemu znakomicie sprawdzi się jako donica całoroczna.
Donica będzie piękną i praktyczną ozdobą każdego ogrodu. Bardzo dobrze będą się w niej prezentowały zarówno rośliny sezonowe, byliny, jak i te większe: krzewy, thuje, cisy, drzewka liściaste. Dzięki drewnu, z którego została wykonana, będzie pasowała do każdej przestrzeni wprowadzając naturalne i ciepłe akcenty.

Wymiary:
średnica: 80 cm,
wysokość: 40 cm.


Zobacz też:


Parametry produktu
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.